TinyBrowser (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Help
ur: مدد

en: n/a
ur: کوئی نہیں
