Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Warning
be: Увага

en: Rules
be: Правілы

en: Source
be: Крыніца

en: %email is not a valid e-mail address.
be: %email не дзейны адрас электроннай пошты.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
be: %emails не з'яўляюцца сапраўднымі e-mail.
