Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Warning
cs: Varování

en: here
cs: zde

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Source
cs: Zdroj

en: %email is not a valid e-mail address.
cs: Adresa %email není platná.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
cs: Následující e-mailové adresy nejsou platné: %emails.

en: Debugging
cs: Ladění
