Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Warning
fr: Avertissement

en: here
fr: ici

en: Security
fr: Sécurité

en: %email is not a valid e-mail address.
fr: %email n'est pas une adresse de courriel valide.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
fr: %emails ne sont pas des adresses de courriels valides.

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Debugging
fr: Débogage

en: Debug settings
fr: Paramètres de débogage
