Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Warning
hr: Upozorenje

en: here
hr: ovdje

en: Source
hr: Izvor

en: %email is not a valid e-mail address.
hr: %email nije valjana adresa e-pošte.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
hr: %emails nisu valjane adrese e-pošte.
