Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Source
hy: Աղբյուր
