Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Warning
is: Viðvörun

en: Rules
is: Reglur

en: HTML Mail
is: HTML póstur
