Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: here
nl: hier

en: Security
nl: Beveiliging

en: Rules
nl: Regels

en: Source
nl: Bron

en: %email is not a valid e-mail address.
nl: %email is geen geldig e-mailadres.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
nl: %emails zijn geen geldige e-mailadressen.

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Debugging
nl: Debuggen

en: HTML Mail
nl: HTML-mail

en: Reaction
nl: Reactie
