Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Warning
oc: Avertiment

en: here
oc: aicí

en: Rules
oc: Règlas

en: Source
oc: Font

en: %email is not a valid e-mail address.
oc: %email es pas una adreça de corrièr electronic valida.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
oc: %emails son pas d'adreças de corrièrs electronics validas.

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Debugging
oc: Desbugatge
