Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Description
fa: شرح

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Warning
fa: اخطار

en: Source
fa: منبع

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی
