Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Warning
th: การเตือน

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: %email is not a valid e-mail address.
th: %email ไม่ถูกรูปแบบ

en: %emails are not valid e-mail addresses.
th: %emails ไม่ถูกรูปแบบ
