Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Source
ug: مەنبە
