Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Warning
ur: انتباہ

en: %email is not a valid e-mail address.
ur: %email ایک معقول ای-میل نہیں ہے۔

en: %emails are not valid e-mail addresses.
ur: %emails معقول ای-میلز نہیں ہیں۔
