Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: here
vi: ở đây

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Source
vi: Nguồn

en: %email is not a valid e-mail address.
vi: Địa chỉ thư %email không hợp lệ.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
vi: Địa chỉ E-mail %email không hợp lệ.

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi
