Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Source
az: Mənbə

en: Debugging
az: Sazlama
