Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Warning
he: אזהרה

en: Security
he: אבטחה

en: Rules
he: כללים

en: Source
he: מקור

en: %email is not a valid e-mail address.
he: %email איננה כתובת דוא"ל חוקית.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
he: %emails אינן כתובות דוא"ל תקניות.

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Debugging
he: איתור באגים

en: HTML Mail
he: דואר HTML
