Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Value
hi: मान

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Rules
hi: नियम

en: Source
hi: स्रोत

en: %email is not a valid e-mail address.
hi: %email वैध ईमेल पता नही है

en: %emails are not valid e-mail addresses.
hi: %emails वैध ईमेल पते नही हैं

en: Debugging
hi: दोषमार्जन
