Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Warning
id: Peringatan

en: here
id: di sini

en: Security
id: Keamanan

en: Source
id: Sumber

en: %email is not a valid e-mail address.
id: %email bukan merupakan alamat email yang benar.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
id: %emails bukan merupakan alamat email yang benar.

en: Debugging
id: Pencarian bug
