Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Source
ka: წყარო
