Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Source
ne: स्रोत
