Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Warning
pt: Aviso

en: Security
pt: Segurança

en: Source
pt: Fonte

en: Debugging
pt: Depuração
