Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Warning
sv: Varning

en: here
sv: här

en: Security
sv: Säkerhet

en: Rules
sv: Regler

en: Source
sv: Källa

en: %email is not a valid e-mail address.
sv: %email är inte en giltig e-postadress.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
sv: %emails är inte giltiga e-postadresser.

en: Debugging
sv: Felsökning

en: HTML Mail
sv: HTML-mail
