Drupal Tiny-IDS (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Warning
uk: Попередження

en: here
uk: тут

en: Security
uk: Безпека

en: Rules
uk: Правила

en: Source
uk: Джерело

en: %email is not a valid e-mail address.
uk: %email - хибна адреса електронної пошти

en: %emails are not valid e-mail addresses.
uk: %emails - хибні електронні адреси

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Debug settings
uk: Параметри зневадження
