Tips (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: Top
ar: الأعلى

en: Icon
ar: أيقونة

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Custom
ar: مخصص

en: Cache
ar: ذاكرة التخزين المؤقت

en: Position
ar: الوضع

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Fixed
ar: ثابت

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Content ID
ar: معرف المحتوى

en: Trigger
ar: المُطلِق
