Tips (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: Top
el: Κορυφή

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Theme
el: Θέμα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Position
el: Θέση

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Timer
el: Χρονομετρητής

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Shadow
el: Σκιά

en: Content ID
el: ID περιεχομένου

en: Target
el: Στόχος

en: Tips
el: Συμβουλές

en: Trigger
el: Εκκίνηση ενεργειών
