Tips (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: edit
eo: redakti

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Position
eo: Loko

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Trigger
eo: Ekagilo
