Tips (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: Group
fa: گروه

en: Cancel
fa: لغو

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: edit
fa: ویرایش

en: Top
fa: بالا

en: Icon
fa: شمایل

en: Theme
fa: پوسته

en: ID
fa: شناسه

en: Bottom
fa: پایین

en: Custom
fa: سفارشی

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Position
fa: موقعیت

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Timer
fa: زمان‌سنج

en: Fixed
fa: ثابت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Content ID
fa: شناسه محتوا

en: Target
fa: مقصد

en: Speed
fa: سرعت

en: Trigger
fa: راه‌انداز
