Tips (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Cancel
he: ביטול

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: edit
he: עריכה

en: Top
he: עליון

en: Icon
he: סמל

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Bottom
he: למטה

en: Custom
he: מותאם

en: Cache
he: מטמון

en: Position
he: מיקום

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Timer
he: טיימר

en: Fixed
he: קבוע

en: Selector
he: סלקטור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Content ID
he: מזהה תוכן

en: Tips
he: טיפים

en: Trigger
he: גורם מפעיל

en: Library
he: ספריה
