Tips (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (22 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: edit
hr: uredi

en: Icon
hr: Ikona

en: Theme
hr: Tema

en: Bottom
hr: Dno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Position
hr: Pozicija

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Content ID
hr: ID sadržaja

en: Trigger
hr: Okidač
