Tips (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Group
is: Hópur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: edit
is: breyta

en: Top
is: Toppur

en: Icon
is: Táknmynd

en: Theme
is: Þema

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Cache
is: Flýtiminni

en: Position
is: Staðsetning

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri
