Tips (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (28 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Group
it: Gruppo

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: edit
it: modifica

en: Top
it: In cima

en: Icon
it: Icona

en: Theme
it: Tema

en: Bottom
it: In fondo

en: Custom
it: Personalizzato

en: Example
it: Esempio

en: Position
it: Posizione

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Timer
it: Cronometro

en: Fixed
it: Fisso

en: Selector
it: Selettore

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra

en: Content ID
it: ID contenuto

en: Speed
it: Velocità

en: Tips
it: Consigli

en: Library
it: Biblioteca
