Tips (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Cancel
jv: Batal

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: edit
jv: sunting

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Icon
jv: Ikon

en: Theme
jv: Tema

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Custom
jv: Kostum

en: Example
jv: Contoné

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Content ID
jv: ID kontèn

en: Trigger
jv: Pemicu
