Tips (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Content ID
ku: ID ی ناوەڕۆک
