Tips (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: edit
lt: redaguoti

en: Top
lt: Viršus

en: Icon
lt: Piktograma

en: Theme
lt: Tema

en: Bottom
lt: Apačia

en: Custom
lt: Savitas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Cache
lt: Podėlis

en: Position
lt: Pozicija

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: Tips
lt: Patarimai

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Library
lt: Biblioteka
