Tips (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
