Tips (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Top
mn: Дээд

en: Theme
mn: Загвар

en: Bottom
mn: Доод

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Trigger
mn: Эхлүүлэгч/Гох
