Tips (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: edit
nn: endre

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Tip
nn: Tips

en: Trigger
nn: Utløysar

en: Library
nn: Bibliotek
