Tips (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (29 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Group
oc: Grop

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: edit
oc: modificar

en: Top
oc: Naut

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Bottom
oc: Bas

en: Custom
oc: Personalizat

en: Example
oc: Exemple

en: Position
oc: Posicion

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Timer
oc: Cronomètre

en: Fixed
oc: Fixe

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Border Color
oc: Color de bordadura

en: Content ID
oc: ID del contengut

en: Target
oc: Cibla

en: Speed
oc: Velocitat

en: Trigger
oc: Desenclavador
