Tips (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: Position
se: Virgi
