Tips (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: edit
si: සංස්‌කරණය
