Tips (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: Top
sk: Navrch

en: Icon
sk: Ikona

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Example
sk: Príklad

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Position
sk: Pozícia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Timer
sk: Časovač

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Animation
sk: Animácia

en: Content ID
sk: ID obsahu

en: Target
sk: Cieľ

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Tips
sk: Tipy

en: Trigger
sk: Spúšťač

en: Library
sk: Knižnica
