Tips (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: edit
sr: измени

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Cache
sr: Кеш

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
