Tips (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (38 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Group
vi: Nhóm

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: Top
vi: Đầu

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: Bottom
vi: Cuối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Example
vi: Ví dụ

en: Position
vi: Vị trí

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Fixed
vi: Cố định

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Animation
vi: Hoạt ảnh

en: Arrow
vi: Mũi tên

en: Content ID
vi: ID nội dung

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Fixed Width
vi: Độ rộng cố định

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Tips
vi: Các mẹo

en: Click
vi: Nhấn

en: Tip
vi: Lời khuyên

en: Tooltip
vi: Gợi ý công cụ

en: Library
vi: Thư viện
