Tips (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: edit
bg: редактирай

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: Right
bg: Дясно

en: Trigger
bg: Тригер
