Tips (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: Top
ca: Part superior

en: Icon
ca: Icona

en: Theme
ca: Tema

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Example
ca: Exemple

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Position
ca: Posició

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Timer
ca: Comptador

en: Delay
ca: Retard

en: Fixed
ca: Fixat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Content ID
ca: ID del contingut

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Tips
ca: Consells

en: Trigger
ca: Activador

en: Library
ca: Biblioteca
