Tips (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Group
cs: Skupina

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: edit
cs: upravit

en: Top
cs: Nahoru

en: Icon
cs: Ikona

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Bottom
cs: Dole

en: Custom
cs: Vlastní

en: Example
cs: Příklad

en: Position
cs: Pozice

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Fixed
cs: Pevná

en: Content ID
cs: ID obsahu

en: Target
cs: Cíl

en: Tips
cs: Tipy

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Library
cs: Knihovna
