Tips (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: edit
cy: golygu

en: Theme
cy: Thema

en: Custom
cy: Addasu

en: Position
cy: Lleoliad

en: Save settings
cy: Cadw gosodiadau

en: Timer
cy: Amserydd

en: Trigger
cy: Sbardun
