Tips (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Icon
fi: Ikoni

en: Theme
fi: Teema

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Custom
fi: Oma

en: Example
fi: Esimerkki

en: Cache
fi: Välimuisti

en: Position
fi: Sijoitus

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Timer
fi: Ajastin

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Selector
fi: Valitsin

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Border Color
fi: Reunan väri

en: Content ID
fi: Sisällön ID

en: Target
fi: Kohde

en: Speed
fi: Nopeus

en: Tips
fi: Ohjeita

en: Click
fi: Klikkaus

en: Trigger
fi: Tilanne

en: Library
fi: Kirjasto
