Tips (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: edit
gl: editar

en: Top
gl: Superior

en: Icon
gl: Icona

en: Theme
gl: Tema

en: Bottom
gl: Botón

en: Custom
gl: Personalizado

en: Example
gl: Exemplo

en: Cache
gl: Caché

en: Position
gl: Posición

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Timer
gl: Temporizador

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Animation
gl: Animación

en: Content ID
gl: ID do contido

en: Target
gl: Destino

en: Speed
gl: Velocidade

en: Tips
gl: Consellos

en: Trigger
gl: Disparador
