Tips (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: edit
kk: түзету

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Trigger
kk: Триггер
